کد خبر : 10479       بازدید : 211 تاریخ : 1396/03/01   10


:

حضور دو میدانی کار گناوه ای در اردوی تیم ملی
؛اولین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی دو و میدانی جهت آمادگی حضور در مسابقات جهانی لندن، از امروز در مجموعه ی ورزشی آفتاب انقلاب تهران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛اولین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی دو و میدانی جهت آمادگی حضور در مسابقات جهانی لندن، از امروز در مجموعه ی ورزشی آفتاب انقلاب تهران آغاز شد.

بهمن رضایی، رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین با اعلام این خبرگفت: اولین مرحله از تمرینات متمرکز تیم ملی دو ومیدانی با دعوت از 14 ورزشکاری که از مسابقات قهرمانی کشور موفق به ورود به تیم ملی شدند، از امروز، 31 اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا 6 خرداد ماه در جریان خواهد بود.

وی افزود: تمرینات این مرحله زیر نظر مربیان تیم ملی انجام می شود و فرصت خوبی است تا از میزان آمادگی جسمانی ملی پوشان مطلع شده و نسبت به اصلاح تکنیک ها نیز اقدام شود.

رضایی خاطر نشان کرد: تمرینات پرتابی از صبح تا ظهر در مجموعه ی ورزشی آفتاب انقلاب انجام و پس از آن برنامه ی بدن سازی ملی پوشان در محل کمپ تیم های ملی برگزار می شود.

مدیر فنی تیم ملی گفت: در مسابقات قهرمانی کشور که زیر نظر کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار شد، رکورد نفر سوم رنکنیگ جهانی 2016 برای آقایان و نفر چهارم برای بانوان، به عنوان ملاک برای ورود به تیم ملی مشخص شده بود و بر همین اساس از 14 نفر که موفق به ثبت این رکوردها شده بودند، برای حضور در اولین اردوی تیم ملی دعوت بعمل آمد.

رئیس انجمن دو و میدانی در ادامه اضافه کرد: به غیر از 14 نفر افراد منتخب، 18 نفر دیگر که رکوردهای نزدیک به حد نصاب مشخص شده داشتند نیز در لیست شانس مجدد قرار گرفتند تا اگر موفق به ثبت رکورد مورد نظر شدند، به تیم ملی افزوده شوند. رکوردگیری از این افراد نیز روز پنج شنبه، 4 خرداد ماه و در آخرین روزهای اردوی تیم ملی برگزار می شود.

رضایی افرود: با پایان یافتن این اردو، ملی پوشان طبق برنامه هایی که از سوی کادر فنی تنظیم می شود، در شهرهای محل سکونت خود و زیر نظر مربیان تمرینات را دنبال می کنند و دومین اردوی متمرکز آنها که متصل به اعزام به مسابقات جهانی لندن نیز هست، تیرماه برگزار خواهد شد.

اولین مرحله از تمرینات تیم ملی با حضور اکبر احمدی،حامد امیری(کرمان)، علی اصغر جوانمردی( فارس)، مهران نکویی مجد(کرمانشاه)،جواد حردانی، هاشمیه متقیان (خوزستان)،سجاد محمدیان،محسن کائیدی،امان‌اله پاپی (لرستان)،سیامک صالح‌ فرج‌زاده (آذربایجانشرقی)،علی‌رضا مختاری(اصفهان)،علی محمد یاری(تهران)،محسن مجیدی (مرکزی)، محمد نعیمی‌نیا (بوشهر) برگزار می شود.

مصطفی بهرامی، هرمز راد صادقی نیا، رسول کیانی آذر و الهه شیعه به عنوان مربیان تیم ملی و بهمن رضایی فرعی نیز به عنوان مدیر فنی بر این تمرینات نظارت دارند.

این اردو از 31 اردیبهشت ماه تا 6 خرداد ماه به سرپرستی احمد شکری برپاست.

 نظـــرات شمـــا