کد خبر : 12543       بازدید : 114 تاریخ : 1396/03/18   10


:

شرکت بیش از 300 فوتبالیست در تست گیری تیم امید پارس جم
سرمربی پارس جنوبی جم می‌گوید: 338 فوتبالیست در تست گیری رده سنی امید شرکت کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛سرمربی پارس جنوبی جم می‌گوید: 338 فوتبالیست در تست گیری رده سنی امید شرکت کرده‌اند.

مهدی تارتار افزود: بازیکنانی از همه نقاط کشور برای حضور در این تست به جم آمده‌اند و امیدواریم بتوانیم در میان آنها استعدادهای برتر را پیدا کنیم.

وی در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما شناسایی استعدادهایی از استان بوشهر را یکی از اهداف مهم این تست گیری عنوان کرد و افزود: اگر کسانی باشند که بتوانند به تیم ما کمک کنند و ما نیز بتوانیم به شکوفایی استعداد آنها کمک کنیم به طور حتم جذب تیم خواهند شد.

او ادامه داد: تیم ما در فصل آینده نخستین حضور خود را در لیگ برتر تجربه خواهد کرد و می‌خواهیم با قدرت در این رقابت‌ها حضور داشته باشیم و نمی‎خواهیم مانند تیم‌های آسانسوری باشیم و بعد از یک فصل به دسته یک سقوط کنیم.

تارتار گفت: به طور قطع توانایی خوبی داریم و تلاش می‌کنیم که تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم.

خبر دیگر از تیم پارس جنوبی جم این که، ابراهیم صالحی و احسان اسدزادی دو بازیکن بومی به پارس جنوبی جم پیوستند

در ادامه روند جذب بازیکن در تیم فوتبال پارس جنوبی جم نماینده استان در فصل آینده لیگ برتر فوتبال، ابراهیم صالحی و احسان اسدزادی دو بازیکن بومی استان با این تیم قرارداد امضا کردند.

صالحی که سابقه بازی در تیم‌های ایرانجوان بوشهر، استقلال خوزستان، بادران تهران و فجر شهید سپاسی شیراز را در کارنامه دارد، در پست مهاجم بازی می کند.

احسان اسدزادی بازیکن فصل گذشته ایرانجوان بوشهر نیز که دو فصل در ترکیب این تیم درخشیده، به عنوان سهمیه زیر 23 سال جذب پارس جنوبی جم شده است.

 


نظـــرات شمـــا