کد خبر : 13596       بازدید : 116 تاریخ : 1396/03/27   10


:

نشست کمیته های هیات بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر در سال 96 برگزار شد
نشست روسای کمیته های تخصصي هیات بدن سازی و پرورش اندام استان بوشهر در سال 96 با موضوع "برنامه ریزی جهت اعزام ورزشکاران ، بررسي زيرساخت و پيشتيباني مسابقات پيش رو ، همچنين تقدیر از پیشکسوتان اين رشته"برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛نشست روسای کمیته های تخصصي هیات بدن سازی و پرورش اندام استان بوشهر در سال 96 با موضوع "برنامه ریزی جهت اعزام ورزشکاران ، بررسي زيرساخت و پيشتيباني مسابقات پيش رو ، همچنين تقدیر از پیشکسوتان اين رشته"برگزار شد.
، سید منیب برزگر در ارتباط با اهداف برگزاری نشست یاد شده اظهار داشت: مقرر شد براي ارتقاء سطح مسابقه مچ اندازی و پاور لیفتینگ آقایان و بانوان آنالیز و برنامه ریزی لازم توسط دبیر کمیته مچ اندازی و پاورلیفتینگ صورت گيرد.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر افزود: تقدیر از پیشکسوتان و اهدا حکم سپاس ، تنديس و مدال افتخار ، یکی از برنامه های اتی این هيات می باشد.
برنامه ریزی جهت اعزام ورزشکاران به مسابقات كشوري از دیگر اهداف برگزاری نشست روسای کمیته های هیات استان بود.
وی بیان کرد: در این نشست همچنین مقرر شد پس از انجام بررسي هاي لازم ليست اسامي اساتیدواجد شرايط و تاييد شده از سوي هیات بدنسازی و پرورش اندام ، به اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر ارسال و علاقه مندان در دوره هاي آموزشی و سمینارهاي درون و برون استاني ، از توانمندي نيروهاي تحصيلكرده و با تجربه بيش از پيش بهره مند شوند.
برزگر گفت: در راستای تصمیم گیری برای پیشرفت و توسعه آموزش هیات نیز مقرر شد مسولان آموزش در زمان تعیین شده نشست خود را تشکیل دهندنظـــرات شمـــا