کد خبر : 13611       بازدید : 321 تاریخ : 1396/03/28   11:37


:

بهروزیانفرد: تلاش می کنیم اعتبارات ورزش استان سه برابر شود
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در نشست هم اندیشی هیئت های ورزشی و نواب رئیس این هیئت ها هدف از تشکیل این جلسه تقدیر از زحمات روسای هیئت ها در سال گذشته عنوان کرد و افزود: با توجه به کمبود منابع مالی ورزش استان مدال های رنگارنگی در رشته های ورزشی نصیب ورزش استان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در نشست هم اندیشی هیئت های ورزشی و نواب رئیس این هیئت ها هدف از تشکیل این جلسه تقدیر از زحمات روسای هیئت ها در سال گذشته عنوان کرد و افزود: با توجه به کمبود منابع مالی ورزش استان  مدال های رنگارنگی در رشته های ورزشی نصیب ورزش استان شد.

 احمد بهروزیانفرد به موفقت ورزشکاران استان در سال 96 اشاره کرد و افزود: در دوماه گذشته از سال جاری  در بعد قهرمانی بیش از 16 نشان ورزشکاران استان در رده جهانی و  آسیایی بدست آوردند.

وی اضافه کرد امسال هیئت های ورزشی در چندین شاخص همگانی ، قهرمانی ، ورزش  بانوان، فراهم نمودن حامی مالی ، آورده منابع مالی فدراسیون  ارزیابی می شوند و اعتبارات برا سای شاخص به هیات های ورزشی تخصیص داده شود.

 وی با اشاره به فعال نمودن باشگاه های ورزشی زیر نظر هئت ها تاکید نمود و افزود: وظیفه هیئت ها تیم داری در لیگ های کشوری نیست.

بهروزیانفرد تاکید کرد بر اساس ارزیابی فدراسیون های ورزشی در سال گذشته بیش از 70 درصد هیئت ها در رتبه اول تاپانزدهم کشور قرار دارند.

 وی در بخشی از سخنانش در جمع هیئت های ورزشی به بحث زیر ساخت های ورزشی استان پرداخت و افزود:80 پروژه نا تمام در سطح استان به اعتباری بالغ بر 80 میلیارد تومان نیاز داشت که از این تعداد56 پروژه به بهره برداری در سطح استان رسید و 19 پروژه تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری می رسد.

 وی در پایان گفت: تلاش می کنیم امسال اعتبارات ورزش استان در سال 96 در بین هیئت های ورزشی سه برابر می شود.

 در ایین روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی به بیان عملکرد هیئت ها در سال گذشته پرداختند.

 همچنین ضیافت افطاری با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی استان در پایان این نشست برگزار شد.