کد خبر : 13674       بازدید : 127 تاریخ : 1396/04/10   14


:

ورزشگاه تختی جم در اختیار باشگاه پارس جنوبی جم قرار گرفت
رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم گفت: ورزشگاه تختی جم زیر مجموعه پالایشگاه فجر است که بعد از صعود تیم پارس جنوبی جم به لیگ برتر این مجموعه به طور کامل در اختیار باشگاه پارس جنوبی جم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم گفت: ورزشگاه تختی جم زیر مجموعه پالایشگاه فجر است که بعد از صعود تیم پارس جنوبی جم به لیگ برتر این مجموعه به طور کامل در اختیار باشگاه پارس جنوبی جم قرار گرفت.

محمد اسدی  در بررسی روند اجرای طرح بازسازی ورزشگاه تختی جم با بیان اینکه این ورزشگاه بر اساس استانداردهای سازمان لیگ بازسازی می‌شود اظهار داشت: پس از صعود تیم پارس جنوبی جم به لیگ برتر، طرح بهسازی و بازسازی ورزشگاه تختی جم اجرایی شد.

وی با بیان اینکه ورزشگاه تختی جم به باشگاه پارس جنوبی جم واگذار شده است خاطر نشان کرد:ورزشگاه تختی جم زیر مجموعه پالایشگاه فجر است  که بعد از صعود تیم پارس جنوبی جم به لیگ برتر این مجموعه به طور کامل در اختیار باشگاه پارس جنوبی جم قرار گرفت.

 رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم با اشاره به اجرای طرح‌های بازسازی این ورزشگاه تصریح کرد: برای اجرای طرح  بازسازی ورزشگاه تختی جم، طرح آن تدوین و اعتبارات لازم از سوی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی تامین شد.

اسدی با بیان اینکه  پیمانکاران  بازسازی ورزشگاه تختی جم  بومی استان بوشهر هستند خاطرنشان کرد: روند بازسازی تسریع یافته به‌گونه‌ای که کار بازسازی رختکن‌ها  تکمیل و نور ورزشگاه هم خریداری شده و هفته آینده نصب می‌شود.

وی از تکمیل طرح بهسازی چمن ورزشگاه تختی جم  خبرداد و افزود:  بهسازی چمن ورزشگاه تختی جم در اولویت قرار گرفت بود  که با تلاش شبانه‌روزی کار چمن ورزشگاه به پایان رسید.

 رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم با بیان اینکه بخشی از کار بازسازی فنی مهندسی است تصریح کرد: نور ورزشگاه که باید از شرکت‌های رسمی کمک گرفت و تعداد آنها در کشور کم است ولی برای  بازسازی رختکن‌ها و پیست و تمام نواقص دیگر حتی چمن مصنوعی از نیروهای بومی بهره‌بردداری شده است.

اسدی با بیان اینکه جایگاه خبرنگاران  تا قبل موعد تعیین شده تکمیل می‌شود تاکید کرد: تلاش می‌شود تا قبل آغاز رقایت‌های لیگ برتر فوتبال کار بهسازی و بازسازی ورزشگاه تختی جم به پایان برسد تا تیم پارس جنوبی جم بر اساس برنامه‌ریزی در این رقابت‌ها حضوری موفق داشته باشد.

 نظـــرات شمـــا