کد خبر : 13682       بازدید : 363 تاریخ : 1396/04/05   20:39


:

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان به مناسبت عید سعید فطر
حمد بهروزیانفردمدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

احمد بهروزیانفرد مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت . متن پیام به این شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم

« إِنَّمَا هُوَ عِیدٌ لِمَنْ قَبِلَ اللَّهُ صِیامَهُ وَ شَکَرَ قِیامَه.»
این عید کسی است که خدا روزه‌اش را پذیرفته و نماز وی را سپاس گفته است . (امام علی، نهج البلاغه، حکمت 437 )

ماه مبارک رمضان در ایام گرم سال خورشیدی مؤمنان را به ضیافت الهی فراخواند و مردان و زنان خداجو با چنان اشتیاقی به سوی این میهمانی شتافتند که گرمای معنویت قلوب آنان بر حرارت آفتاب غلبه نمود . چه زیبا بود بندگی خالصانه مردمان مسلمان در شب ها و روزهای این ماه مبارک ، چه دلنشین بود نوای مناجات آنان هنگام زمزمه دعای سحر و ربنای افطار، چه روح بخش بود هوای شهرها و روستاهایمان آن گاه که در لیالی قدر صدای ملکوتی « الهی العفو» ها و « سُبْحانَکَ یا لا اِلـهَ إلاّ اَنْت» ها در آسمان می پیچید گویی همه عاشقان همنوای با هم سرود عشق و بندگی خویش را برای حضرت دوست نغمه ساز می کردند . و اکنون خرامان به پایان این ماه عاشقی می رسیم و گردش قمر آغاز ماه شوال را به ارمغان می آورد . زمان نواخته شدن آوای « الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَی مَا هَدَانَا وَ لَهُ الشُّکْرُ عَلَی مَا أَوْلانَا » بر گلدسته های مساجد و روز عید سعید فطر فرا رسیده است. عیدی که ضیافتی است برای پایان یافتن این میهمانی .
تطهیر در چشمه زلال رمضان و طلوع خورشید فطر برکیمیای وجود همه هم وطنان عزیز به ویژه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان، جامعه ورزش استان و  اعضای محترم سازمان های مردم نهاد جوانان را تبریک عرض می نمایم، بدان امید که خداوند سبحان فطرمان را فاطر، ایمانمان را فاخر و روحمان را طاهر ساخته و طاعات و عبادات همگان را مورد قبول خویش قرار دهد .

بر ملک دلم روی تو خورشید شود / بر جان و دلم عشق تو امید شود
می نوش یکی جام سلامت ای دوست / خوش باشی و هر روز تو چون عید شود


احمد بهروزیانفرد
مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهرنظـــرات شمـــا