کد خبر : 15773       بازدید : 147 تاریخ : 1396/04/24   10


:

تیم های برتر فوتسال جام رمضان شهرستان بوشهر مشخص شدند (عکس )
فینال مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان بوشهر شب گذشته در سالن دوهزار نفری فجر بوشهر با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان ودیگر مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛به همت هیات ورزشهای همگانی استان و هیئت همگانی شهرستان بوشهر و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و هیات فوتبال استان بوشهر ، بازی های پایانی و آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات فوتسال جام  رمضان ، روز جمعه ۲۳تیرماه در سالن ۲۰۰۰ ‌ نفری برگزار شد و قهرمانان سومین دوره در دو بخش محلات و کارکنان دولت مشخص شدند.
در دیدار پایانی مسابقات فوتسال ویژه کارکنان دولت ،  تیم صنعت آب و برق توانست با شکست دادن تیم استانداری به مقام قهرمانی نائل گردد و تیم راه و شهرسازی الف به مقام سوم رسید.
در بخش کارکنان دولت کاپ اخلاق به تیم کشتیرانی رسید و توپ طلای بهترین بازیکن به حسین محمدپوراز صنعت آب و برق و کفش طلای بهترین گلزن به مهرداد آذرپرا از تیم استانداری رسید.
 در دیدار پایانی مسابقات فوتسال ویژه محلات ،  تیم پاسارگارد با برتری بر تیم یاران نیما به مقام قهرمانی نائل گردید و تیم شهدای شکری به مقام سوم رسید.
در بخش محلات کاپ اخلاق به تیم شهید پیمان رسید و توپ طلای بهترین بازیکن به رضا شعبان زاده از تیم پاسارگاد و کفش طلای بهترین گلزن به عبدالحسین ظریف آزاد از تیم شهید نسترن رسید.
اتفاق ویژه و زیبای  اختتامیه سومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان ، معرفی سفیران ورزشهای همگانی بود که توانست بر زیبایی این دوره بیافزاید .
حسین وردیانی،سعید مفتخر
، محمدعلی درویشی
عباس جمیشدی ، حمید کللی فرد
علی اکبر هنرور، شاهین بهرام نژاد
محمد تقی پورتقی، رضا ماهینی
عبدالرحیم خرمزی
محمد نجفی ،سیامک ریاضی
مهدی محمدیان،مازیار هوشمند و فاطمه علی وردی از اقشار مختلف جامعه تندیس سفیران ورزش های همگانی را از دستان بهروزیان فرد مدیر کل ورزش و جوانان استان و حسین باستین رییس هیات ورزشهای همگانی استان دریافت نمودند .
در بخش محلات ۲۱ تیم و در بخش کارکنان دولت ۱۶ تیم حضور داشتند