کد خبر : 15807       بازدید : 48 تاریخ : 1396/04/26   10


:

شاهین شهرداری بوشهر 3 بازیکن جذب کرد
مدیر روابط عمومی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم با جذب سه بازیکن نقل و انتقالات را آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛مدیر روابط عمومی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم با جذب سه بازیکن نقل و انتقالات را آغاز کرده است.

 عبدالرضا کللی  افزود: حمیدرضا سلیمانی، میلاد فیاض بخش، مهدی چاهکوتاه زاده سه بازیکنی هستند که بتازگی با تیم شاهین توافق کردند.

وی بیان کرد: هر سه بازیکن فصل گذشته در تیم های لیگ یکی بودند که حمید رضا سلیمانی در فصل گذشته برای آلومینیوم اراک توپ زد و 2 بازیکن دیگر نیز برای فجر شهید سپاسی به میدان رفتند.

کللی فر گفت: با چند تن از بازیکنان سابق تیم نیز برای تمدید قرارداد آنها در حال رایرنی هستیم.

وی یادآور شد: مجموعه شاهین در این فصل تلاش دارد با تمام توان و با بهره گیری از کادر فنی شایسته و بومی خود پای به مسابقات لیگ دسته 2 فوتبال کشور بگذارد.

کللی فر ادامه داد: مرحله نخست تمرینات این تیم که تست گیری بوده به اتمام رسیده و از تمرینات از امروز وارد فاز جدید خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری تمرینات تیم در زمین اختصاصی شهرداری (واقع در محله مخ بلند) گفت: پس از گذشته نزدیک به یک هفته و تکمیل شدن لیست تیم اردوی خارجی از استان برای آمادگی هر چه بیشتر تیم شاهین برپا می شود.

کللی فر، در ارتباط با محل برگزاری این اردو اظهار داشت: مکان اردو تاکنون مشخص نشده و در این زمینه رایزنی هایی برای انتخاب محل اردو در حال انجام است.نظـــرات شمـــا