کد خبر : 15809       بازدید : 68 تاریخ : 1396/04/26   10


:

تیم والیبال محله دارایی قهرمان مسابقات محلات کنگان شد
این دوره از رقابت ها با حضور 6 تیم از محلات شهرهای کنگان و بنک در سالن یادگار امام (ره) کنگان و بصورت دوره ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛تیم والیبال محله دارایی عنوان قهرمانی مسابقات والیبال محلات کنگان را از آن خود کرد
تیم والیبال محله دارایی کنگان در دیدارپایانی در سه ست متوالی توانست رقیب خود یعنی تیم شهرک شهید بهشتی را شکست دهد و به عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یابد.
رییس هیات والیبال شهرستان کنگان ، با بیان این مطلب افزود: این دوره از رقابت ها با حضور 6 تیم از محلات شهرهای کنگان و بنک در سالن یادگار امام (ره) کنگان و بصورت دوره ای برگزار شد.
نوذر اسماعیلی اظهار داشت: در سه ماهه نخست سال جاری به همت هیات والیبال شهرستان مسابقات والیبال ساحلی و والیبال جام رمضان برگزار شده بود.
وی همچنین از برگزاری مسابقات دوستانه والیبال با شهرهای مجاور و شهرهای جنوب استان و نیز مسابقات والیبال رده جوانان ، پیشکسوتان و ادارات دولتی در سه ماهه تابستان و نیمه دوم سال جاری خبر داد.
رییس هیات والیبال شهرستان کنگان در پایان با تقدیر از همکاری اداره ورزش و جوانان ، شورای اسلامی شهر و فرمانداری به استعدادهای درخشان در رشته والیبال اشاره و بیان نمود: شهرستان کنگان دارای استعدادهای فوق العاده ای در زمینه والیبال است که در صورت حمایت مسئولین و خیرین و حامیان ورزش می توانند در سطح استانی و کشوری بدرخشند.
در پایان این مسابقات و طی آیینی با حضور معاون سیاسی – اجتماعی فرماندار ، رییس دفتر امام جمعه کنگان ، برخی اعضای شورای شهر و رییس اداره ورزش و جوانان ، ضمن اهدای جام به تیم های اول و دوم این دوره از رقابتها ، از داوران ، بازیکن اخلاق ، جوانترین سرویس زن و جوان ترین بازیکن ، بهترین پاسور ، موثرترین و امتیاز آورترین بازیکن تجلیل شد.
 نظـــرات شمـــا