کد خبر : 2010       بازدید : 555 تاریخ : 1395/06/27   10:00


:

بهروزیانفرد : حق تیم ملی فوتبال هفت نفره طلا بود
ورزشکاران بوشهری هم در بازی فینال وهم بازی های گذشته در پارالمپیک خیلی خوش درخشیدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان بوشهر: بهروزیانفرد  به تیم ملی فوتبال7 نفره بوشهر و جوانان بوشهری این تیم تبریک گفت.

مدیر کل ورزش وجوانان استان بوشهرکسب مقام نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران را که متشکل از 4 بازیکن و1 سرپرست بوشهری بود به  ورزش دوستان استان تبریک گفت و عنوان کرد  تلاش های بی وقفه بازیکنان بوشهری در مسابقات پارالمپیک نشان از اهمیت ورزشکاران به عنوان برتری ایران در میادین جهانی می باشد.

وی تصریح کرد: که  ورزشکاران بوشهری هم در بازی فینال وهم بازی های گذشته در پارالمپیک خیلی خوش درخشیدند ، آنها سعی وتلاش خود را به رخ همگان کشیدند تا به فینال این رقابت های رسیدند.

بهروزیانفرد گفت: حق تیم ملی طلا بود که متاسفانه نشد و که عنوان قهرمانی فوتبال 7 نفر نصیب ایران شود.

مدیر کل ورزش وجوانان استان بوشهر عنوان کرد : تیم ملی فوتبال 7 نفر ایران قرار نبود اصلا در این بازی ها حضور پیدا کند  وهیچ گونه آمادگی برای حضور در پارالمپیک نداشت این در صورتی بود که سرپرست وبازیکنان بوشهری 1 هفته مانده به مسابقات به اردو رفتند وبعد از مشخص شدن  حذف تیم روسیه عازم مسابقات شدند.

وی گفت : اومیدوارم تمامی ورزشکارا ن به خصوص ورزشکاران بوشهری در تمامی مراحل زندگی و ورزشی موفق  شوند وبرای استان وکشور عزیزمان باعث افتخار شوند.نظـــرات شمـــا

علی گفت:
اقای مدیر کل چرا ریس اداره ورزش دیر عوض نمیکنی خیلی ضعیفه ابرو ورزش برده
1395/07/04
---