کد خبر : 2395       بازدید : 612 تاریخ : 1395/08/17   10


:

سجادی: پاداش ساحلی بازان طبق قانون پرداخت می شود
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مراسم استقبال از تیم ملی فوتبال ساحلی اعلام کرد: طبق دستور العمل وزارتخانه به تیم ملی فوتبال ساحلی پاداش داده می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مراسم استقبال از تیم ملی فوتبال ساحلی اعلام کرد: طبق دستور العمل وزارتخانه به تیم ملی فوتبال ساحلی پاداش داده می شود.

سید نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: ساحلی بازان در مسابقات بین قاره ای خوب کار کردند و آمادگی مناسبی هم داشتند. کسب عنوان دوم مقام خوب و شایسته‌ای برای تیم ملی ایران است.
سجادی همچنین درباره پاداش به ملی‌پوشان فوتبال ساحلی گفت: پاداش‌ها مطابق دستورالعمل پرداخت می‌شود.
به گفته معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره فعالیت بازنشستگان در ورزش طبق دستورالعمل به موقع به این موضوع رسیدگی می شود.
سجادی همچنین درباره انتخابات فدراسیون‌های بلاتکلیف، گفت: زمان انتخابات فدراسیون های بلاتکلیف را به زودی اعلام می‌کنیم.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای همچنین با تسلیت درگذشت مرحوم پورحیدری به جامعه ورزش گفت: منصور پورحیدری از جمله افرادی بود که از نظر اخلاقی و فنی در جایگاه بالایی قرار داشت و افتخارات زیادی برای تیم ملی و استقلال کسب کرد. زنده یاد پورحیدری به عنوان بازیکن و سرمربی قهرمان جام باشگاه‌های آسیا شدو در سال 1998 بازی‌های آسیایی بانکوک که سرمربی بود، عنوان قهرمانی را بدست آوردند. از همه مهم‌تر رفتار شایسته مرحوم پورحیدری بود که امیدوارم جوانان و همه ما از این رفتار خوب الگو بگیریم.نظـــرات شمـــا