کد خبر : 9444       بازدید : 452 تاریخ : 1396/02/25   14


وزیز ورزش و جوانان: :

توسعه زیرساخت‌های ورزشی و حمایت و پشتیبانی از جوانان را از اولویت‌های این وزارتخانه است
ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی به موفقیت‌های خیره کننده دست یافته‌اند که در تاریخ ورزشی کشور بی‌همتا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛وزیر ورزش و جوانان در نشست با مسئولین ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و هیئت های ورزشی استان بوشهر گفت: با رشد و توسعه زیرساخت‌های ورزشی زمینه بروز استعدادهای درخشان ورزشکاران فراهم شد به‌گونه‌ای که امسال همه رده‌های سنی فوتبال و والیبال به مسابقات جهانی صعود کرده است.

 مسعود سلطانی‌‌فر بعدازظهر امروز در آیین افتتاح ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر با بیان اینکه این مجموعه ورزشی از استانداردهای لازم و بین‌المللی برخوردار است اظهار داشت: با افتتاح این ورزشگاه زمینه رشد و توسعه رشته‌های ورزشی استان بوشهر فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر دارای استعدادهای درخشانی در رشته‌های ورزشی است خاطر نشان کرد: وجود استعدادهای درخشان ورزشی در استان بوشهر زمینه توسعه زیرساخت‌های ورزشی بیش از پیش دو چندان کرده به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاری مهمی در این استان صورت گرفته است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: این استان دارای استعدادهای درخشان ورزشی در رشته‌‌های فوتبال، رشته‌های آبی و دریایی، ساحلی و میدانی است که توسعه زیرساخت‌ها برای این ورزشکاران امری مهم و ضروری است.

سلطانی‌فر با اشاره به اینکه 250 زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای استان بوشهر ساخته شده تصریح کرد: امروز عملیات اجرایی بزرگترین مجموعه ورزش‌های آبی کشور در بوشهر آغاز شد که با ایجاد این مجموعه ورزشی زمینه برگزاری مسابقات جهانی، ملی و منطقه‌ای فراهم می‌شود.

وی با بیان اینکه بوشهر دارای ظرفیت‌های مهمی ورزشی است خاطر نشان کرد: استان بوشهر با داشتن این زیرساخت‌های ورزشی به کانون بزرگترین مجموعه ورزشی آبی کشور تبدیل می‌شود که می‌تواند میزبان مسابقات بین‌المللی باشد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه حال ورزش کشور بسیار مطلوب است تصریح کرد: ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی به موفقیت‌های خیره کننده دست یافته‌اند که در تاریخ ورزشی کشور بی‌همتا است.

سلطانی‌فر، توسعه زیرساخت‌های ورزشی و حمایت و پشتیبانی از جوانان را از اولویت‌های این وزارتخانه دانست و تاکید کرد: با رشد و توسعه زیرساخت‌های ورزشی زمینه بروز استعدادهای درخشان ورزشکاران فراهم شد به‌گونه‌ای که امسال همه رده‌های سنی فوتبال و والیبال به مسابقات جهانی صعود کرده است.

وی افزود: تیم  ملی فوتبال بزرگسالان ایران اسلامی هم با یک برد دیگر به مسابقات جام جهانی صعود می‌کند.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه پس از برجام تحول مهمی در اعزام تیم‌های خارجی به ایران فراهم شد افزود: پس از برجام، ایران اسلامی میزبانی 66 مسابقه بین‌المللی داشته و این در حالی است که این برنامه‌ها و طرح‌های افزایش دارد.

سلطانی‌فر با تاکید بر حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت تصریح کرد: مردم همیشه در صحنه  با حضور حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت زمینه استحکام بیشتر پایه‌های نظام فراهم می‌‌کنند و با انتخاب درست نقش مهم خود را در سرنوشت کشور نشان می‌دهند.

 نظـــرات شمـــا