کد خبر : 9452       بازدید : 398 تاریخ : 1396/02/26   10


:

دکتر سلطانی فر:سال خوبی در راستای توسعه سیاسی و اقتصادی پیش روی ایران است
دکتر سلطانی فر گفت:در روزهای حساسی به سر می بریم و من فکرمی کنم امسال در راستای توسعه سیاسی و حل شدن مشکلات اقتصادی سال بسیار موفق و خوبی پیش روی کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان بوشهر؛دکتر سلطانی فر گفت:در روزهای حساسی به سر می بریم و من فکرمی کنم امسال در راستای توسعه سیاسی و حل شدن مشکلات اقتصادی سال بسیار موفق و خوبی پیش روی کشور است.

وزیر ورزش و جوانان در نشست صمیمی با هیات های ورزشی و سازمان ای مردم نهاد استان بوشهر که بعد از ظهر امروز برگزار شد ؛یکی از مهمترین و موفق ترین دستاورد های ۳۸ سال گذشته انقلاب اسلامی ، را پیروزی در هشت سال دفاع مقدس دانست و برجام را نیز دستاورد مهم دیگر شور در عرصه سیاسی عنوان کرد.

دکتر سلطانی فر ادامه داد:افتخار داشتیم که با تدابیر دولت و تلاش تاریخی تحریم ها را برطرف کردیم و قطع نامه ها هم لغو شد.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت ایران در برجام گفت:برجام توافق ما با یک کشور نبوده بلکه با جوامع بین الملل بوده است و باید همه جوامع بین الملل به آن پایبند باشند و آیندگان در خصوص برجام و دستاوردهای آن بیشتر خواهند گفت.
دکتر سلطانی فر با بیان اینکه یکی دیگر از مهمترین دستاورد های جمهوری اسلامی حاکمیت مردم سالاری دینی است ، تصریح کرد:کمتر کشوری است که در روزهای جنگ انتخابات برگزار کرده باشد اما در جمهوری اسلامی و با تاکید امام راحل انتخابات در روزهای دفاع مقدس هم برگزار می شد.
وزیر ورزش و جوانان ، انتخابات را مظهر مردم سالاری دینی در کشور دانست و اظهار داشت: ما امروز بعد از ۳۸سال موفق شدیم دموکراسی شناخته شده در دنیا را در سایه یک حکومت دینی اجرا و نهادینه کنیم بطوریکه در جمهوری اسلامی فرصت داریم آینده کشور در عرصه های مختلف را با رای خودمان انتخاب کنیم.

دکتر سلطانی فر گفت:مرد م به سطحی از آگاهی و بلوغ سیاسی رسیده اند که به خوبی تشخصی میدهند چه انتخاب و رویکردی باید داشته باشندنظـــرات شمـــا